Skorzystaj z tych wskazówek, aby zostać zawodowym piłkarzem

Każdy sportowiec dąży do tego, by być lepszym i ma zawodników, którzy chcieliby być bardziej podobni. Każdy pragnie emocji związanych z zdobywaniem punktów i wygrywaniem gry. Oto kilka sztuczek, które pomogą Ci zostać takim graczem. Opanuj te proste triki piłkarskie i poprowadź swoją drużynę do zwycięskiego sezonu.

Upewnij się, że kupujesz dużo odzieży ochronnej, jeśli zamierzasz grać w piłkę nożną. Grube skarpety są dobrą inwestycją, ponieważ pomagają zapobiegać skurczom i pęcherzom. Nagolenniki to dobry zakup i nie powinno się bez nich grać w piłkę nożną. Ochronią Cię przed urazami spowodowanymi uderzeniami i upadkami.

W piłce nożnej kluczową rolę odgrywa kopnięcie. Jeśli uderzysz zbyt wysoko, nie zajdzie zbyt daleko. Z drugiej strony, uderzenie w dno piłki sprawi, że wzbije się ona wysoko w powietrze. Najlepiej celować w środek.

Zawsze mają plan na to, co zrobią z piłką, gdy zostanie ci przekazana. Przewiduj najlepszy ruch, niezależnie od tego, czy będzie to krótkie, długie podanie, czy też strzał na bramkę. Nie rzucaj się w oczy co do ruchów, które wykona. Element zaskoczenia jest ważny dla ochrony piłki.

Jeśli to możliwe, spróbuj dośrodkować piłkę. Może to prowadzić do nieoczekiwanych, pozytywnych konsekwencji. Na przykład może to ustawić twojego kolegę z drużyny na wynik lub piłka może rykoszetować od innego gracza i trafić do bramki. Jednak gdy druga drużyna myśli, że cię rozgryzła, spróbuj dryblować, aby uzyskać wynik.

Pamiętaj, aby rozciągać się zarówno przed, jak i po meczu piłki nożnej lub treningu. Bieganie w górę iw dół boiska połączone z uderzaniem piłki może mocno obciążać Twoje mięśnie. Rozciąganie może pomóc uniknąć kontuzji na boisku podczas gry i uniknąć bólu po meczu.

Przed każdym meczem piłki nożnej poświęć trochę czasu na rozgrzewki i ćwiczenia rozciągające przed meczem. Stosując się do tego rytuału Pregame, zmniejszysz swoje szanse na doznanie urazu tkanki łącznej. Zapewniając dodatkowy przepływ krwi do mięśni, ścięgien i więzadeł, rozgrzewki i rozciąganie zwiększają elastyczność ciała. Ćwiczenia rozciągające powinny skupiać się na dolnej części ciała.

Buty piłkarskie

Zanim zainwestujesz w swoją pierwszą parę butów do piłki nożnej, zastanów się, na jakim boisku będziesz grać. Jeśli grasz w pomieszczeniu, najprawdopodobniej będziesz potrzebować pary butów piłkarskich na gumowej podeszwie, a nie korków. W przypadku większości naturalnych powierzchni wybierz kratownice łupane lub szlifowane. Odległości twarde i wielopoziomowe są odpowiednie dla powierzchni twardych lub naturalnych, takich jak trawa.

Teraz masz za sobą kilka nowych sztuczek do wypróbowania. Poświęć czas na ich ćwiczenie i doskonalenie. Podziel się tymi wskazówkami z kolegami z drużyny i ćwicz, kiedy tylko możesz. Gdy nadejdzie sezon piłkarski, będziesz gotowy, aby pomóc poprowadzić drużynę piłkarską do zwycięstwa.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.